NAMSAN 3 KW A3 KASA 3000-1500

Özel fiber lazer nozulu ve kesme işlemi, daha hızlı karbon çeliği oksijenle kesme, daha fazla gaz tasarrufu sağlayan düşük basınçlı paslanmaz çelik azotla kesme ve daha kaliteli karbon çeliği havayla kesme sağlar.

Kesme işlemi, ince sacların kenarlarında bile çalışır ve hiçbir tırtık izi bırakmaz.

Gaz akışını az türbülansla sabit tutarak kesme performansı ve verimliliği artırılır.

Kalkılan parça VS engelli yerleri önceden tanımlar,Hassas bir şekilde kafaya verilecek zararlardan kaçınır,Tamir maliyetini azaltır.

MekanikYapılandırma

Gömme ve Zıvana Bağlantılı Kaynaklı Yatak

Kesme makinesi yatağının her çerçevesi, mükemmel mekanik özellik ve daha iyi stabilite ve sıkılık elde etmek için zıvana ve zıvana bağlantısından sonra kaynaklanır.

Germe Alüminyum Kiriş

Ultra yüksek basınçlı gerdirme işlemi ve hafif tasarım; Sertlik %60 artar; Ağırlık %20 azalır; Lazer kesici çalışma hızı %50 artar

Modüler Masa

Stifnerli kesme modüler makine tablası, sökme için zaman kazandırır ve kolaylık ve sağlamlığı artırır.

KullanımAlanları

Metal Kesimi:

 3 kW lazer kesim makineleri, metal plakaların, boruların ve profillerin kesilmesi için idealdir. Otomotiv endüstrisi, gemi yapımı, havacılık, ve metal mobilya üretimi gibi alanlarda yaygın olarak kullanılırlar.

Paslanmaz Çelik Kesimi

Paslanmaz çelik, gıda endüstrisi, tıbbi cihaz üretimi ve dekoratif ürünler gibi birçok alanda kullanılır. 3 kW lazer kesim makinesi, paslanmaz çelik levhaların hassas kesimini yapabilir.

Alüminyum Kesimi

Alüminyum, hafif ve dayanıklı bir malzeme olduğu için otomotiv, havacılık ve uzay endüstrisinde yaygın olarak kullanılır. 3 kW lazer kesim makineleri, alüminyum malzemelerin kesiminde etkilidir.

Cam ve Seramik:

 Lazer kesim, cam, seramik, ve porselen ürünlerin kesimi ve oyma işlemlerinde kullanılır.